Jak vložit inzerát

Inzerce na serveru medi-bazar.cz je kromě zcela zdarma. Před každým vložením inzerátu si prosím přečtěte podmínky serveru.
Nový inzerát můžete vložit po kliknutí na odkaz Vložit inzerát, který najdete vpravo nahoře. Dále zvolíte sekci, do které Váš inzerát patří.
Nenajde-li sekci, do které Váš inzerát patří, vložte jej kamkoliv. Administrátor před schválením inzerátu sekci neprodleně založí.

Nejdříve zvolíte kategorii dle inzerátu. Dále již vyplňujete konkrétní údaje týkající Vašeho inzerátu – nadpis a popis inzerátu, cenu a adresu. Ke každému inzerátu můžete zdarma vložit fotografie. Fotografie musí být ve formátu *jpg. Muže mít jakoukoliv velikost, protože bude automaticky zmenšena.
Pod každou vloženou fotografií, můžete vidět zatrhávací tlačítko, kterým zvolíte hlavní fotografii.

Kliknutím na tlačítko Odeslat se Váš inzerát okamžité neobjeví v systému, kam jste ho vložili, ale bude čekat na schválení provozovatelem.

Po schválení systémovým administrátorem, bude inzerát zveřejněn v systému.

 

Jak Editovat inzerát.

Pro editaci inzerátu je nutné přihlášení. Po přihlášení do Vašeho účtu vpravo nahoře, lze v záložce Vaše přidané inzeráty upravovat již schválené inzeráty.
Po úpravě inzerátu, je nutné změny uložit a odeslat.

 

Jak smazat inzerát.

Každý Váš inzerát lze smazat stejným způsobem, jako je popsán výše u editace inzerátu. Následně vyberete ikonu odpadkového koše a inzerát se smaže.
Inzeráty také budou automaticky mazány po 3 měsících neaktivity. Inzerát se následně přesune do kategorie Archiv.

 

Zapomněl jsem heslo

V případě, že zapomenete heslo, lze jej resetovat v sekci reset hesla.
Tuto sekci najdete tak, že kliknete na ikonu panáčka pro přihlášení, v pravém horním rohu a následně kliknete na Zapomněl jsem heslo. Následně budete vyzváni k zadání uživatelského jména či Vašeho kontaktního emailu, zadaného při registraci. Po té Vám bude zaslán odkaz pro reset hesla. V případě, že Vám zpráva z odkazem pro reset nedorazí cca do 2 minut, podívejte se prosím také do složky SPAM.

Po přechodu na odkaz pro reset hesla, budete vyzváni k zadání nového a to hned dvakrát pro kontrolu.